MTÜ Loometöö

MTÜ Kesk-Eesti Käsitööselts alustas 2003.a. Jänedal rahvariiete valmistamise koolitusega. MTÜ Loometöö registreeris 20.03.2006.a. reg. nr. 80228786 ja
jätkas koolitustega.

Kontaktandemed

Luule Nurga – MTÜ Loometöö juhatuse liige, tegevjuht

telefon: +372 5287107

e-post: luulekodu@gmail.com

Juriidiline aadress

Jäneda, 73602, Tapa vald, Lääne-Virumaa

a/a EE832200221032340782 SWED

Oleme kantud MTÜ ja SA tulumaksu soodustustega nimekirja.

Koolitused toimuvad Rahvakultuuri Keskusega koostöös. rahvakultuur
Ambla kihelkonna rahvariiete valmistamine on kantud Eesti Vaimse Kultuuripärandi nimistusse. Vt lähemalt Eesti Vaimse Kultuuripärandi kodulehelt.

MTÜ Loometöö liikmed

Luule Nurga 5287107 luulekodu@gmail.com MTÜ Juhatuse liige, tegevjuht

Elo Kallas 5065672 elo@janeda.ee Käsitöökeskus, MTÜ juhatuse liige

Kaire Ries 5273702 kaire@janedakool.ee Niplispits, MTÜ juhatuse liige

Eha Rehemaa 51913298 eha.rehemaa@mail.ee Pitsid, Revisjon

Tiia Kontus 5170064 tiia.kontus@mail.ee vööd ja paelad

Lia Lõugas 6047341   susside tikkimine

Marika Anni 56627231 marikaanni,@hot.ee Pitsid

Valentina Soboleva 5091246  vsoboleva@evr.ee Niplispits

Silva Sumla 53974293 silvasumla@gmail.com

Ester Piht 53499613 piht@hit.ee

Ene-Helga Suvi 55619248 enehelga.suvi@hotmail.com

 

MTÜ Loometöö põhikiri

Luule Nurga

Luule Nurga – MTÜ Loometöö juhatuse liige, tegevjuht

Kirjuta meile ja küsi lisainfot